Социальная ответственность

Извините, этот текст доступен только на “Турецкий”.

Yaraticilik, yenilik ve kalite

Şam yapı olarak, imza attığımız projeleri global anlamda yaratıcı ve yenilikçI eserler olarak tasarlarız. Konseptten mimariye, sunulan yaşam standartlarından ek hizmetlere, her aşamada bu anlayışla hareket ederiz. Hayata geçirdiğimiz her projede en son teknolojileri uygularız ve yarattığımız yaşam alanlarında en yüksek kalite standartlarını sunmayı hedefleriz.

Güvenmek ve güvenilir olmak

Şirketimiz güven kazanmayı tüm diğer kazançların üstünde tutar. Bizce sürdürülebilir başarının en temel öğesi ve kurum kültürümüzün en önemli değeri çalışanlarımızın, Iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve toplumun bize olan güvenidir.

Çevreye duyarlilik

Şam yapi  olarak yürüttüğümüz tüm projelerde, buna bağlı ve bundan bağımsız tüm faaliyetlerimizde çevreye ve topluma saygı ön planda gelir.
Her türlü aktivitemizin çevre üzerindeki etkilerini maksimum şekilde gözlemler ve oluşabilecek negatif etkileri minimize etmek Için gerekli önlemleri almakla ilgili her türlü sorumluluğu kabul ederiz.

Bireye ve topluma saygi

Iş süreçlerimizin her aşamasında çalışanlarımızın, Iş ortaklarımızın, müşterilerimizin, projelerimiz çevresinde ikamet eden birey ve toplulukların beklentilerine ve ihtiyaçlarına değer verir, inanç ve görüşlerine saygı duyarız.

Topluma saygı ilkemiz çerçevesinde sosyal sorumluluk faaliyetlerini Işimizin gereğI olarak kabul eder, topluma, eğitime ve kültüre katkı sağlayacak projeler geliştirir, bu kapsamdaki projelere sürekli destek veririz.